Ostatnio dodane produkty ×

Nie masz produktów w koszyku.

Meglio WC Gel Odkamieniacz

Meglio WC Gel ODKAMIENIACZ 750ml 5w1 CZARNY
Środek do toalet z silnym odkamieniaczem 750 ml

Na trudne do usunięcia osady i zalegający kamień wypróbuj specjalną wersję z jeszcze większą mocą! Pozbądź się zabrudzeń i zapobiegaj ich ponownemu powstawaniu. Środek do toalet dzięki swojej formule usunie każdy osad i zwalczy kamień wapienny. Sprawi, że czyszczona powierzchnia będzie wolna od grzybów. Niweluje nieprzyjemny zapach pozostawiając muszlę perfekcyjnie czystą.

Sposób użycia:
Specjalny środek do wc. Usuwa wszystkie osady i kamień wapienny. Aplikatorem polać muszlę klozetową i pozostawić na minimum 2 godziny lub na całą noc.

Stan: Brak w magazynie
6,00 zł

Doskonały do:

  • USUWANIE
    KAMIENIA

Czysta toaleta

Czystość w Twojej toalecie każdego dnia, tylko z morskim zapachem Meglio WC Gel! Środek do toalet dzięki swojej formule usunie każdy osad i zwalczy kamień wapienny. Sprawi, że czyszczona powierzchnia będzie wolna od osadów i grzybów. Niweluje nieprzyjemny zapach pozostawiając muszlę perfekcyjnie czystą.

Sposób użycia

Aplikatorem nanieś produkt na całą wewnętrzną powierzchnię muszli klozetowej, produkt pozostaw na minimum 2h, a w przypadku wyjątkowo uporczywych zabrudzeń pozostaw na całą noc, następnie spłucz.

Na koniec

Aby dłużej utrzymać efekt czystości, wykorzystaj inne produkty z oferty Meglio.

Meglio kupisz też stacjonarnie
Masz pytania?
Napisz do nas

Dane kontaktowe